تفلیس
رزرو هتل تفلیساردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۶
وارنا
رزرو هتل وارنااردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۶

بارسلون

اسپانیا
مقصد سفــر
تاریخ ورود
تاریخ خروج
تعداد اتاق
اتاق ۱
بزرگسال
کودک

اتاق ۲
بزرگسال
کودک

اتاق ۳
بزرگسال
کودک

اتاق ۴
بزرگسال
کودک

سفری خوش و آرام را با سیـــاره توریستــــی تجربه کنید.

رزرواسیون آنلاین هتل های بین المللی و بلیط هواپیما

جذابیتهای توریستی شهربارسلون

Sagrada_Familia_ساگرادا فامیلیا

Sagrada Familia

ساگرادا فامیلیا

La Rambla - خیابان لارامبلا

La Rambla street

خیابان لارامبلا

Casa Mila - کاسا میلا

Casa Mila

کاسا میلا

guell park

پارک گوئل

new camp stadium - ورزشگاه و موزه نیو کمپ

new camp stadium

ورزشگاه و موزه نیو کمپ

museum Catalan visual art موزه هنر ملی کاتولونیا

museum Catalan visual art

موزه هنر ملی کاتولونیا

راهنمای سفر به بارسلون

اطلاعات اولیه

بارسلون پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا و مهمترین بندر این کشور است. جمعیت شهر بارسلون ۱٫۶۲۱٫۵۳۷ در منطقه‌ای به وسعت ۱۰۱٫۴ کیلومتر مربع و منطقه شهری بارسلون بدون احتساب حومه در منطقه‌ای به وسعت ۸۰۳ کیلومترمربع بیش از ۴٫۲۰۰٫۰۰۰ نفر است. مجموعاً در حدود پنج میلیون نفردر ناحیه شهری بارسلونا زندگی می‌کنند.
همچنین این شهر بخش اصلی شهرداری‌ها و شهرستان‌های هم جواریست که منطقه شهری بارسلونا را با جمعیت ۳٫۲۱۸٫۰۷۱ می‌سازند. بارسلون ششمین شهر پرجمعیت اتحادیه اروپا و بزرگ‌ترین کلان شهر اروپا در کنار دریای مدیترانه است.

بارسلون به لحاظ اهمیت در امور مالی، تجارت، رسانه، سرگرمی، هنر، بازرگانی بین‌المللی، آموزش و گردشگری یک شهر جهانی است. بندر بارسلونا یکی از مهم‌ترین بنادر اروپا در دریای مدیترانه می‌باشد، همچنین فرودگاه بین‌المللی بارسلونا در سال ۲۰۰۹ بیش از ۲۷ میلیون مسافر را جابه‌جا کرده است.شهر بارسلون دارای یک شبکه بزرگراهی گسترده و قطار سریع‌السیر نیز هست که اسپانیا را به فرانسه و بعد پرتغال متصل می‌کند. بارسلون ۱۲امین شهر جهان و ۴امین شهر اروپا به لحاظ شمار بازدیدکننده در سال است، این شهر سالیانه در حدود ۵ میلیون توریست را به خود جذب می‌کند. به نقل از مجله مونوکل این شهر ۱۷امین شهر قابل زندگی در جهان است، همچنین طبق تحقیق 2thinknow بین شهرهای‌های جهان در زمینه نوآوری، بارسلونا جایگاه ۱۳ام را داراست.بارسلون با ۱۷۷ بیلیون یورو تولید ناخالص داخلی ۴امین شهر ثروتمند اتحادیه اروپا و ۳۵امین شهر جهان است.

آب و هوا

بارسـلون بهـار بی نظیـری دارد؛ از اردیبهشـت تـا تیـر و از شـهریور تـا آبـان بهشـت ِ بارسـلون اسـت. گرمـای زیـاد دو مـاه وسـط تابسـتان و بسـته بـودن تعـدادی از مغازه هـا از اواسـط آگوسـت تـا اوایـل سـپتامبر باعـث می شـود دو مـاه تیـر و مـرداد بـرای سـفر بـه ایـن شـهر کمتـر طرفـدار داشـته باشـند، هـر چنـد کـه بارسـلون همیشـه شـلوغ و پـر از توریسـت اسـت. زمسـتان های شـهر سـرمای معتدلـی دارد، ولـی اغلـب بارانی سـت.

نقاط دیدنی
 • کلیسای ساگرادا فامیلیا
 • خیابان لارامبلا
 • کاسا میلا
 • پارک گوئل
 • باری گوتیک
 • ورزشگاه و موزه‌ کمپ نوئو
 • پارک مون‌جوییک
 • ساحل بارسلونتا
 • موزه‌ هنر ملی کاتالونیا
 • کاسا باتلو
 • رستوران ها و غذاها در بارسلون

  لس کویینز نیتس ( Les Quinze Nits)، واقع در خیابان پلازا رئال پلاک ۶_ یک غذای عالی با قیمت مناسب را در پلازا رئال تجربه خواهید کرد. کمی توریستی است، اما مردم محلی هم به این رستوران می آیند. برای ناهار به آنجا بروید، چون صف شام اینجا بسیار شلوغ است.
  وب سایت: www.lesquinzenits.com

  لافوندا ( La Fonda)، واقع در خیابان Escudellers پلاک ۱۰ _ غذای خوب و کافی نزدیک پلازا رئال. حجم غذاها زیاد است و دکور زیبا و نوشیدنی های بسیار خوبی دارد.
  وب سایت: www.lafonda-restaurant.com

  رستوران آلیوم (Allium Restaurant)، واقع در خیابان Carrer del Cal پلاک ۱۷_ یک رستوران محلی و طبیعی با غذاهای تهیه شده از مواد تازه محلی است، که دکوری قدیمی و زیبایی دارد. کارکنان مهربان و قیمت های مناسبی هم دارد. .
  وب سایت: www.alliumrestaurant.es

  رستوران ( Pinotxo) ، واقع در خیابانLa Boqueria _ این غرفه کوچک که در مسیر اغذیه فروشی های بازار قرار دارد، همیشه شلوغ است و یکی از مشهورترین تاپاس های این منطقه را درست می کند. من در یک تور غذاخوری به اینجا سر زدم وغذایش خوشمزه بود. سالاد لوبیا را امتحان کنید.
  وب سایت: www.pinotxobar.com

  نکات مهم در هنگام سفر به بارسلون

 • زبـان رسـمی بارسـلون، دو زبـان کاتـالان و اسـپانیایی اسـت کـه دو زبـان کامـلا متفاوت انـد. بیشـتر تابلوهـا بـه زبـان کاتالان انـد؛ امـا اگـر اسـپانیایی بلـد باشـید هـم مشـکلی نخواهیـد داشـت.
 • بارسـلون پـر جیب برتریـن شـهر اروپایی سـت! جیب بـری، دوربیـن دزدی و کیـف دزدی از فـرودگاه و ایسـتگاه قطـار شـروع می شـود و در خیابان هـای شـلوغی مثـل لارامبـلا بـه اوج خـودش می رسـد. ایـن موضـوع آن قـدر شـایع اسـت کـه پلیـس بارسـلون کار زیـادی نمی توانـد بکنـد و شـما خودتـان بایـد مواظـب کیـف، پاسـپورت و دوربین تـان باشـید و چیـزی را در جیـب عقـب شـلوار یـا کولـه ی خـود نگذاریـد. اگـر کسـی از شـما پـول خـورد خواسـت، جـواب ندهیـد و بـه هیـچ عنـوان گـول شـعبده بازی و شـرط بندی های کنـار خیابـان را نخوریـد.
 • بلیط هـای ۱۰تایـی حمـل و نقـل در بارسـلون بسـیار ارزان اسـت و بـا هـر بلیـط یـک سـاعت فرصـت اسـتفاده از تمـام وسـایل حمـل و نقـل عمومـی را داریـد، امـا اگـر حوصلـه ی نقشـه خوانـدن و متـرو سـوار شـدن نداریـد، اتوبوس هـای توریسـتی، بلیط هـای یـک، دو و سـه روزه دارنـد و شـما را از یک اثـر دیدنـی تـا اثـر دیدنـی بعـدی می برنـد. کمـی گران ترنـد، ولـی گاهـی گرانـی بـه راحتی شـان مـی ارزد.
 • رزرو آنلاین هتل های بین المللی در سراسر دنیا

  رزرواسیون آنلاین بیش از ۴۷۱،۰۰۰ هتل و هتل آپارتمان در اقصی نقاط دنیا
  دسترسی ۲۴ ساعته به پانل مدیریت شخصی

  رزرو آنلاین پرواز، خرید بلیط هواپیما

  خرید اینترنتی بلیط هواپیما از ۹۴۳ ایرلاین بین المللی
  دسترسی ۲۴ ساعته به پانل مدیریت شخصی