thailand
THAILANDتیر ۱, ۱۳۹۶
bern
رزرو هتل برنتیر ۱۲, ۱۳۹۶

لومبوک

اندونزی
مقصد سفــر
تاریخ ورود
تاریخ خروج
تعداد اتاق
اتاق ۱
بزرگسال
کودک

اتاق ۲
بزرگسال
کودک

اتاق ۳
بزرگسال
کودک

اتاق ۴
بزرگسال
کودک

سفری خوش و آرام را با سیـــاره توریستــــی تجربه کنید.

سیستم آنلاین رزرواسیون هتل و بلیط هواپیما در سراسر دنیا

جذابیت های توریستی لومبوک

9-Tanjung-Puting-National-Park

پارک ملی تانجانگ پوتینگ

8-Flores-Island

جزیره فلورس

7-Torajaland

تروجالند

6-Bukit-Lawang

بوکیت لاوانگ

راهنمای سفر به لومبوک

اطلاعات اولیه

ه جزیره‌ی کوچک با سواحل شنی سفیدرنگ که با عنوان جزایر گیلی شناخته می‌شوند، در نزدیکی سواحل شمال غربی لومبوک قرار دارند. گیلی تراواگان (Gili Trawangan)، گیلی ایر (Gili Air) و جزیره‌ی کمتر توسعه‌یافته‌ی گیلی مینو (Gili Meno) این مجموعه جزایر را تشکیل می‌دهند. از بالی با استفاده از قایق‌های تندرو می‌توانید به این سه جزیره‌ی تفریحی سفر کنید. با وجود اینکه مکان‌های مناسب و بهتر دیگری برای غواصی در اندونزی وجود دارد، اما این جزیره‌ها به‌عنوان مکانی برای یادگیری غواصی اسکوبا و غواصی آزاد شناخته‌شده‌تر هستند. برای تجربه‌ی غواصی سری به مانتا دایو (Manta Dive) و فری دایو گیلی (Freedive Gili) بزنید. دومی توسط قهرمان غواصی آزاد بریتانیایی، مایکل برد، مدیریت می‌شود. در ماه آگوست از رفتن به این جزیره اجتناب کنید، چرا که در شلوغ‌ترین حالت خود قرار دارد و قیمت‌ها گاهی تا سه برابر نیز افزایش پیدا می‌کنند.

آب و هوا

جزیره لومبوک به اندازه ای زیبا هست که ارزش اقامت طولانی مدت را داشته باشد و اگر دنبال استفاده از هیجانات آبی جزیره هستید، ماه های نوامبر و سپتامبر، بهترین ماه ها برای سفر هستند.

شغل مردم لومبوک

به دلیل آب و هوای فوق العاده خوبی که در جزیره لومبوک وجود دارد، کشاورزی در آن بسیار بارور است و زمین های کشاورزی زیادی در آن وجود دارد و شغل بیشتر مردم آنجا، کشاورزی است. به همین دلیل قیمت غذا و خورد و خوراک در آن بسیار ارزان است و تازه ترین محصولات کشاورزی را می توان در بازارهای آن پیدا کرد. یکی دیگر از شغل های رایج در این جزیره، ماهیگیری است که درآمد خوبی هم حاصل مردم آنجا می کند.

در لومبوک کجا اقامت کنیم؟

اگر در سواحل جنوبی لومبوک باشید، در غرب کوتا خانه های ییلاقی خیلی خوبی در سواحل شنی سفید رنگ وجود دارد که هزینه ی اقامت هر شب آن ۸۰ پوند می شود. در دامنه های رینجانی هم اقامتگاه رینجانی قرار دارد که چشم انداز زیبای آن به استخر و چشمه های آب گرم، بی نظیر است. هزینه ی اقامت در این اقامتگاه هم به ازای هر شب، ۵۰ پوند می شود. در سواحل شمالی هم می توانید در اقامتگاه ویلسون بمانید که سوییت های بسیار شیکی برای مهمانان خود دارد و هزینه ی هر شب اقامت در آن، ۸۰ پوند است.

رزرو آنلاین هتل های بین المللی در سراسر دنیا

رزرواسیون آنلاین بیش از ۴۷۱،۰۰۰ هتل و هتل آپارتمان در اقصی نقاط دنیا
دسترسی ۲۴ ساعته به پانل مدیریت شخصی

رزرو آنلاین پرواز، خرید بلیط هواپیما

خرید اینترنتی بلیط هواپیما از ۹۴۳ ایرلاین بین المللی
دسترسی ۲۴ ساعته به پانل مدیریت شخصی