آمستردام , Amsterdam, هلند
تور هلندتیر ۱۷, ۱۳۹۷

مجری انواع تورهای داخلی

  سرزمین چهارفصل و زیبای ایران با جاذبه های بی شمار و پهناوری زیاد ، فرصتی است برای طراحی و برنامه ریزی تورهای داخلی ایرانگردی برای همه شهرها و نقاط مختلف ، بخش تورهای داخلی سیاره توریستی، تورهای متنوع و گسترده ای را برای مسیرهای متنوع فراهم آورده است ، تورهای داخلی که با همراهی راهنمایان تور حرفه ای یا همان تورلیدرها برگزار می شود ، با اتوبوس توریستی و یا با هواپیما و یا با قطار ، تورهای ویژه شرکت ها، تورهای عرفانی و ادبی ، تورهای مراسم ها و رویدادها، تورهای سازمان ها و گروه ها به مقاصد مختلف، تورهای جایزه ای و پاداشی، تورهای دانش آموزی و دانشجویی ، تور برای ایرانیان خارج از کشور، برنامه ریزی و اجرای تور از مبداء سایر شهرها ، برنامه ریزی ، قیمت سازی و پاسخگویی به همه تورهای اختصاصی و انفرادی به سراسر ایران از جمله خدمات این بخش است .
  ایران کشور چهار فصل می باشد بنابراین در هر ماه از سال و هر فصل که قصد بازدید از شهرهای مختلف ایران را داشته باشید می توانید سفر خود را آغار نمائید. مقارن شدن تعطیلات رسمی با تعطیلات آخر هفته فرصت خوبی برای خرید تور داخلی و آغاز ایرانگردی در کنار خانواده و دوستان است. شهرهای توریستی ایران مانند مشهد، کیش، قشم، شیراز، اصفهان و شهرهای شمالی در ایام مختلف میزبان گردشگران داخلی و خارجی هستند. بهترین زمان سفر به ایران از نظر گردشگران خارجی در فصل پاییز و بهار می باشد اما ما ایرانی ها حتی از تعطیلات آخر هفته خود نیز برای سفر استفاده می کنیم. اگر شما نیز علاقه مند به ایرانگردی هستید می توانید انواع تورمشهد، تورکیش و سایر انسان همواره در میان مشغله های فراوان کاری و روزمرگی های زندگی , به دنبال راهی برای گذراندن اوقاتی آرام و بدور از هیاهو است , انتخاب یک تور داخلی میتواند پنجره ای به سوی یک خاطره خوش و همچنین یک احساس خوب سفر با هزینه ای معقول باشد . ما درفاینداتور لیستی از انواع تور های داخلی برای شما عزیزان گرد آورده ایم تا در این انتخاب مهم بتوانیم شما را یاری کنیم , امید است که در انتخاب تور مسافرتی داخلی همراه شما باشیم.

  مهمترین شهرهای توریستی ایران کدامند؟

  یک نکته جالب توجه در خصوص کشور ایران این میباشد که برخلاف بسیاری از کشورهای آسیایی و حتی اروپایی که به واسطه چند شهر توریستی خود شهرت جهانی پیدا کرده اند؛ ایران با تمام شهرهایش شهرت جهانی دارد و همه دنیا ما را به یک کشور چهار فصل (For Season) با تمدن کهن می شناسند. در سایت های برتر گردشگری دنیا مانند lonley planet به معرفی مهمترین مناطق گردشگری ایران پرداخته شده است:

  - شهر های غربی ایران نظیر ایلام، کردستان، کرمانشاه
  - شهرهای جنوبی ایران نظیر کیش، قشم، جزیره هرمز و شهر آبادان
  - شهرهای شمال ایران
  - شیراز
  - اصفهان
  - یزد
  - تبریز
  - تهران
  - مشهد
  - کاشان
  - کرمان
  - رشت 
  - همدان

  تور داخلی

  هتل های گارانتی شهر های مختلف کشور