نوروز 98
تور علمی-تفریحی سوئیس و پرتغال تابستان ۹۷فروردین ۲۹, ۱۳۹۷
استانبول
تور استانبولخرداد ۳, ۱۳۹۷

تور های تابستان 97

قیمت تور تابستان 97 اروپا و کشتی کروز و ... با نازلترین قیمت و خدمات لوکس

لیست تورهای اروپا برای تابستان 97 را میتوانید در زیر مشاهده کنید.

برای مشاوره سفر به اروپا اخذ ویزای شینگن و ویزای کانادا با ما در ارتباط باشید:
02157847
تور تابستان 97
104امتیاز کاربران| امتیاز: 5 از 5تور تابستان 97
 • تور اروپا

  اقامت در هتل های مناسب و پذیرایی در رستوران های خوشنام انجام می شود. راهنمایان محلی و فارسی زبان تورهای سیاره توریستی، با حضور پربار و مستمر خود در همه روزهای تور، لحظات خوبی را برای مسافران سیاره توریستی رقم خواهند زد.
  اگر می خواهید به مهد گردشگری سفر کنید، میبایست تور اروپا را خرید کنید. چرا؟ چون این تورهای اروپا هستند که شما را به بهشتی سر سبز می برد. اگر تصمیم به خرید توراروپا را داشته باشید، تورهای ترکیبی متنوعی به شما پیشنهاد می شود؛ تورهایی از قبیل تور فرانسه، هلند و اسپانیا، تور فرانسه و هلند، تور دور ایتالیا، تور اسپانیا، تور کشتی کروز اروپا، تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا، تور دور ایتالیا و فرانسه، تور یونان، تور ترکیبی سوئیس، تور فرانسه، تور اتریش، ایتالیا و فرانسه، تور اتریش، تور فرانسه، هلند و آلمان و... .

  در میان این تورها، نام آشنا ترین آنها شاید فرانسه باشد، کشور عشاق که شما را به دیدن زیباترین های اروپا دعوت می کند. در اسپانیا ارزان ترین گردشگری اروپایی را تجربه خواهید کرد، ایتالیا شما را به دوران کهن قرون وسطی برده و در اتریش از طبیعت پایان ناپذیر و بکر لذت می برید.

  در تورهای اروپایی برنامه ی بازدید از برترین جاذبه های گردشگری هر کشوری که مقصد سفرتان باشد، به شکل فوق العاده منظم و هوشمندانه ای ترتیب داده شده است و سعی شده تا تمام دیدنی های برتر کشور مقصد در تورهای گردشگری گنجانده شود. یعنی تور اروپا سیاره توریستی را که بخرید، تمام اروپا را با یک برنامه مرتب خواهید گشت. البته نگران نباشید، روزهایی هم برای خودتان هستید و می توانید به مرا کز خرید بروید و حسابی خرید کنید و کمی هم تنها خوش گذرانی کنید.

  در فرانسه به کجا ها می روید؟

  برترین دیدنی هایی که در فرانسه و شهر پاریس وجود دارد را خواهید دید، یعنی جاذبه های گردشگری چون برج ایفل، کلیسای نوتردام، طاق پیروزی، موزه ی لوور، کاخ شایو، باغ تویلری، باغ لوگزامبورگ، خیابان شانزه لیزه، سکره کور در مونمارتر، کاخ گارنیه و... . این ها فرانسه را می سازند.

  کشور بعدی ایتالیاست

  سیاره توریستی با تور اروپا، شما را به جذاب ترین و مشهورترین مکان های دیدنی در کشور ایتالیا و شهر رم می برد، یعنی بنای باشکوه کلئوسئوم، موزه ی واتیکان رم، فواره ی افسانه ای تروی، معبد پانتئون، رومن فروم، میدان ناووتا، موزه ی بورگزه، پله های اسپانیایی، قلعه ی سن آنجلو، کلیسای سنت پیتر، و بسیاری از جاذبه های گردشگری دیگر. دیدنی های برتر اسپانیا کجاست؟

  برترین نقاط گردشگری بارسلونا که با سیاره توریستی از آنها دیدن می کنید عبارتند از: کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان لارامبلا، کاسا میلا، پارک بازی گوئل، منطقه ی باری گوتیک، موزه ورزشگاه کمپ نوئو، پارک مون جوییک، ساحل بارسلونتا، موزه ی هنر منلی کاتالونیا، کاسا باتلو و... .

  در اتریش از این ها دیدن می کنید
  اتریش هم مکان های بسیاری برای گردشگری دارد. مثلا در سفر اروپایی شما به اتریش در شهر وین مواردی از قبیل کاخ شونبرون، کاخ هافبورگ، موزه ی تاریخ هنر، کاخ بلودیره، کلیسای جامع سنت اشتفان، موزیومس کوارتیه، پارک و مجموعه ی تفریحی و گردشگری پراته، رینگ اشتراسه، کاخ آلبرتینا، اشتفان پلاتز و... را خواهید دید.

  و اما یونان
  یونان هم جز برنامه ی گردشگری آژانس مسافراتی سیاره توریستی است. در ادامه ی سفر خود، در شهر آتن مواردی چون آکروپولیس، موزه ی آکروپولیس، موزه ی باستان شناسی، پارتنون، آگورا، باغ ملی آتن، استادیوم پاناتنائیک، معبد زئوس المپیا، منطقه ی پلاکا، و سواحل زیبای آتن را خواهید دید. چنانچه این سفر هیجان انگیز برایتان جذاب است، تا فرصت هست، تور زمستانی اروپا سیاره توریستی را خریداری کنید و با امنیت و آرامش سفر کنید. ثبت لحظات خوب و تجربه ای به یاد ماندنی در هر تور اروپا به مقاصد مختلف که بر می گزینید.