بلیط قطار اروپا

Save on Switzerland: Discounts from Rail Europe (PRNewsFoto/Rail Europe)

رزرواسیون بلیط اتوبوس و قطار اروپا

  خرید بلیط قطار و اتوبوس اروپا 

  شرکت سیاره توریستی  امکان خرید بلیط قطار خارجی به مقاصد اروپا، با با کارت شتاب را مهیا کرده است. شما می‌توانید در هر کدام از این مناطق یاد شده سفر ریلی خود را آغاز و از مسافرت خود لذت ببرید. ایوار با توجه به تجربه‌ی درخشان خود در ارتباط با سفر‌های ریلی و رزرو بلیط قطار خارجی، تمام توان خود را برای یک ارائه‌ی تجربه‌ی بی‌نظیر از سفر را برای شما عزیزان به کار می‌بندد و با اتکاء به توانایی رزرو و خرید بلیط قطار در هر یک مسیر‌های ذکر شده، سفری دلپذیر را برای شما به ارمغان می‌آورد. برای دریافت خدمات بلیط قطار اروپا و سایر کشور‌ها با کارشناسان سیاره توریستی حاصل فرمایید.

  مزایای سفر با قطار

  سفر با قطار فرصت هم‌صحبتی با مردمان بومی هر کشور را برای شما فراهم می‌کند اما مشکلات رزرو بلیط قطار گاهی اوقات باعث چشم‌پوشی مسافران از این وسیله‌ی نقلیه ارزشمند می‌شود. قطار در اروپا پرطرفدارترین وسیله حمل و نقل است و در سال 2014 بیش از 3 میلیون نفر در این قاره با قطار به سفر رفته‌اند. سفر با قطار راحتی و جذابیتی دارد که نه در سفر با ماشین و نه در سفر با هواپیما تجربه نخواهید کرد. وجود انواع قطارهای تندرو، شب‌رو و طبیعت‌گرد در مسیرهای اصلی و مسیرهای روستایی در اروپا این امکان را می‌دهد که در کمترین زمان ممکن به نزدیکترین مقصد مورد نظر برسید. سفر با قطار بسیار بی دردسر بوده و می‌توانید به راحتی از مرکز یک شهر به مرکز شهری دیگر جا به جا شوید؛ با این روش از معطلی در صف‌های پایان‌ناپذیر فرودگاه‌ها، اضطراب رانندگی در کشوری دیگر با قوانین رانندگی متفاوت و راه‌های شلوغ رهایی خواهید یافت. موارد زیر خلاصه‌ای از مزایای سفر‌ با قطار است:
   
  • قطار امن‌ترین وسیله حمل و نقل در دنیا است. وقتی سوار قطار می‌شوید نگران گم شدن در جاده‌های ناشناخته و یا تصادفات جاده‌ای نیستید. راحت در صندلی خود بنشینید و مناظر زیبا را تماشا کنید.
  • با قطارهای سریع‌السیر در وقت خود صرفه جویی می‌کنید. برای مثال مسیر رم به فلورانس با قطار NTV یا Frecciarossa یک ساعت و نیم و مدت زمان سفر از پاریس به لندن با قطار Eurostar با عبور از کانال مانژ دو ساعت و پانزده دقیقه است.
  • ایستگاه‌های قطار در مراکز شهرهای اروپایی هستند و اغلب در کنار آنها ایستگاه تاکسی و مترو وجود دارد. با انتخاب قطار در هزینه و زمان رسیدن به ایستگاه بسیار صرفه جویی می‌کنید.
  • در سفر با قطار کافی است 20 دقیقه قبل از حرکت قطار در ایستگاه باشید. مراحل کنترل پاسپورت و تشریفات چک کردن بار وجود ندارد.
  • محدودیت وزن بار ندارید. می‌توانید هر مقدار که می‌خواهید چمدانتان را از سوغاتی‌ها پر کنید. در صورت همراه داشتن دوچرخه و اسکی  می‌توانید وسایل را به واگن بار تحویل دهید.
  • برنامه حرکت قطارها بسیار دقیق و متنوع است. شما می‌توانید نزدیک‌ترین ساعت حرکت به برنامه خود را انتخاب کنید. برای مثال در مسیرهای اصلی داخل ایتالیا هر یک ساعت یک قطار حرکت دارد یا در مسیر پاریس به لندن روزانه 19 قطار در هر طرف حرکت دارند.
  • در طول سفر می‌توانید در قطار قدم بزنید، به واگن رستوران بروید، نوشیدنی و غذای مورد علاقه‌تان را سفارش دهید. از تلفن همراه خود استفاده کنید. لپ تاپ خود را به برق زده و فیلم مورد علاقه‌تان را ببینید و در برخی مسیرها می‌توانید به شبکه WIFI متصل شوید.
  • قطار به کوچکترین شهرها و روستاها می‌رود. شرایط جوی تاثیری در حرکت قطار ندارد.
  • در مسیرهای طولانی  قطار «شب‌رو» را پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانید با توجه به تعداد همسفرانکوپ‌های ۴،۳،۲،۱ و ۶ تخته را انتخاب کنید.
  • کوپه های 1 و 2 تخته حمام و دستشویی اختصاصی دارند. هزینه صبحانه و در برخی موارد شام در بلیت لحاظ شده است.
  • سفر با قطار کمترین آلودگی را برای محیط زیست دارد. برای همین سفر با قطار را سفر سبز نام نهاده‌اند.
  • بلیت‌های قطار دارای شرایط کنسلی راحت‌تری هستند.
  • شما در قطار به راحتی می‌توانید با کودکانتان، برایشان کتاب بخوانید، با ‌آن‌ها فیلم ببینید و یا در راهروی واگن‌ها باهم قدم بزنید.
  • کنترل کودکان و راست و ریس کردن کار‌های نوزادان در قطار بسیار آسان‌تر از هواپیما است.
  بلیط اتوبوس و قطار اروپا

  قیمت و مقاصد اروپایی برای بلیط قطار و اتوبوس