هتل پورت بسفروس در استانبول | ۴ ستاره

بشیکتاش استانبول
کارهایی که باید در منطقه بشیکتاش استانبول انجام دهید!آذر ۱۲, ۱۳۹۷
تفریحات دبی
تفریحات لاکچری در دبیشهریور ۱۲, ۱۳۹۸

اگر موقعیت هتل برای اقامت در طول سفر استانبول برای شما مهم بوده و به دنبال هتلی هستید که نه تنها موقعیتی عالی داشته باشد بلکه دسترسی به جاذبه های شهر را آسان نماید، هتل پورت بسفروس استانبول برای شما مناسب است. رستوران هتل به زیبایی طراحی شده و نمایی عالی از شهر را ارائه می دهد. همچنین کارکنان مهربان و خوش برخورد هتل تمام سفارش های شما را به خوبی انجام می دهند و زبان انگلیسی می دانند. هتل پورت بسفروس استانبول Port Bosphorus Hotel به مهمانان و گردشگران کمک نموده تا بهتر با شهر استانبول آشنا شوند و حتی با کمی پیاده روی خود را به جاذبه هایی مانند برج گالاتا یا خیابان استقلال برسانند. سیاره توریستی را با تمام امکانات هتل پورت بسفروس استانبول که هتلی ۴ ستاره است، آشنا می نماید.

هر آنچه اینجا خواهید داشت، از امکانات رفاهی و خدماتی گرفته تا امکانات تفریحی را خواهید خواند. با تمام امکاناتی که میز پذیرش ارائه می دهد، آشنا خواهید شد. تصاویر رستوران هتل را خواهید دید و با منوی آن آشنا خواهید شد. تعداد، انواع و امکانات رفاهی و بهداشتی درون اتاق ها را خواهید خواند. همچنین از امکانات نظافتی درون اتاق ها مطلع خواهید شد. چگونگی دسترسی به جاذبه های استانبول را از این هتل ۴ ستاره می خوانید. با موقعیت و آدرس هتل هم در انتهای مطلب معرفی هتل پورت بسفروس استانبول آشنا خواهید شد.

خدمات و امکانات رفاهی هتل نوپلدا بسفروس

اقامت کودکان زیر ۶ سال در این هتل رایگان خواهد بود. نوزادان زیر ۲ سال فضای خواب مانند گهواره رایگان خواهند گرفت. کودکان زیر ۱۲ سال نیز از تخفیف برخوردار خواهند شد. اگر حیوان خانگی دارید، نمی توانید با خود به اینجا بیاورید. حداقل سن ورود به هتل بدون بزرگسال، ۱۸ سال تمام است. اگر به تخت اضافه درون اتاق ها نیاز دارید، حتما به میز پذیرش اطلاع دهید. اینجا هتل تراس هایی دارد که با گلدان ها و گیاهان زیبا تزئین شده و نمایی از شهر استانبول و دریا را به شما ارائه می دهد. اگر به دنبال تورهای پیاده روی و آشنایی با محیط اطراف هستید، می توانید با پرداخت مبلغی از میزتور هتل بخواهید. تقریبا تمام مواد غذایی مانند نوشیدنی ها و میوه ها یا کیک ها و شیرینی ها باید خریداری شوند و تنها بطری های آب معدنی درون اتاق ها رایگان خواهد بود.

هتل نوپلدا بسفروس استانبول پارکینگ رایگان با نگهبانی داشته و با سفارش ترانسفر فرودگاهی شما را در میان هتل و فرودگاه جابه جا می کنند. در میز پذیرش امکانات زیر را خواهید یافت:

  • چک این و چک اوت خصوصی
  • خدمات نگهبانی
  • انبار چمدان
  • خدمات بلی و تور
  • میز تورهای گردشگری
  • تبدیل ارز
  • چک این و چک اوت سریع
  • خدمات میز پذیرش شبانه روزی

دسترسی به مرکز تجاری و راحتی در خرید را خواهید داشت. از اینترنت وای فای رایگان و سرویس دهی در لابی هتل برخوردار خواهید بود و برای مهمانانی که عجله دارند، امکان ورود و خروج سریع به این هتل ۴ ستاره وجود دارد. ناهار بسته بندی شده سفارش دهید و به گردش روزانه بروید.