ستاره ها کجا سفر می کنند؟

معرفی هتل های لوکس استانبولمرداد ۳۱, ۱۳۹۶
بشیکتاش استانبول
بیوک آدا، معروفترین جزیره استانبولفروردین ۲۰, ۱۳۹۷
همه نمی توانند معروف شوند اما این بدان معنی نیست که شما نیز نمی توانید جز این دسته از افراد باشید. فرقی نمی کند که افراد مشهور روی صحنه باشند یا هر کجای دیگر، مقاصد گردشگری زیادی هستند که آنها به وفور به آنجا سفر می کنند. هر کسی احتیاج به اندکی استراحت دارد و افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مکان هایی که افراد مشهور به آن سفر می کنند برای بسیاری از گردشگران جالب می باشد و ممکن است در آنها بتوانید با این افراد عکس هم بگیرید. اگرچه بودجه ای که برای سفر به این مکان ها نیاز دارید کمی بالاست، اما ما در ادامه برخی از این مکان های لوکس و محبوب را به شما معرفی می کنیم. مایورکا (Mallorca) در کشور اسپانیا یکی از لوکس ترین مقاصد گردشگری سلبریتی ها در اروپا مایورکا در اسپانیا است. مایورکا بیشتر از اینکه برای خوش گذارنی باشد، به عنوان مقصدی لوکس برای گردشگران محسوب می شود. مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز خانه ای در این منطقه دارند و گوئینت پالترو هم به وفور به مایورکا سفر می کند. از میان معروف ترین قسمت های شهر می توان به رستوران ولییِز (Wellies)، پورتو پورتالز (Puerto Portals) و ساحل اس تِرِنک (ES Trenc) اشاره کرد که افراد مشهور اغلب در این جاها دیده می شوند.

مایورکا (Mallorca) در کشور اسپانیا

یکی از لوکس ترین مقاصد گردشگری سلبریتی ها در اروپا مایورکا در اسپانیا است. مایورکا بیشتر از اینکه برای خوش گذارنی باشد، به عنوان مقصدی لوکس برای گردشگران محسوب می شود. مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز خانه ای در این منطقه دارند و گوئینت پالترو هم به وفور به مایورکا سفر می کند. از میان معروف ترین قسمت های شهر می توان به رستوران ولییِز (Wellies)، پورتو پورتالز (Puerto Portals) و ساحل اس تِرِنک (ES Trenc) اشاره کرد که افراد مشهور اغلب در این جاها دیده می شوند.
سفر
651امتیاز کاربران| امتیاز: 5 از 5سفر

سن تروپه (Saint Tropez) در کشور فرانسه

سن تروپه بیشتر به خاطر سواحل بی نظیر و مناظر بکرش معروف است. زوج های معروفی چون بیانسه و جی زی و دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام تعطیلات خود را در این سواحل گذرانده اند. اسکله ساحلی کوت دازور (Cote d’Azur) یا ریورای فرانسوی، برای سلبریتی ها یکی از مکان های مهم و دیدنی به شما می رود.

دریاچه کومو (Lake Como) در کشور ایتالیا

جرج کلونی معروف ترین فردی است که به دریاچه کومو سفر کرده. او یک ویلای بسیار بزرگ در این منطقه دارد که دوستان و خانواده اش را هم برای تعطیلات به آنجا دعوت کند. ویلا دِسته (Villa d’Este) از دیگر جاهای محبوب سلبریتی ها است که در این منطقه قرار دارد. سیلوستر استالون و آرنولد شوارتزنگر از افراد مشهوری هستند که به آنجا سفر کرده اند.

سیدنی در کشور استرالیا

سلبریتی های زیادی هستند که سیدنی را خانه دوم خود می دانند، اما برخی هم سیدنی را به عنوان مقصد گردشگری می بینند. بوندای بیچ (Bondi Beach) یکی از محبوب ترین گردشگاه های لئونارد دی کاپریو و هیو جکمن است. وجود امکانات رفاهی درجه یک و هتل های اینترکنتینِنتال (InterContinental Hotel) و پارک هیات (Park Hyatt) در منطقه راک (The Rocks) از دلایل محبویت سیدنی هستند.

میکونوس (Mykonos) در کشور یونان

یونان همیشه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری سلبریتی هایی است که می خواهند از عکاسان و خبرنگاران دور باشند. میکونوس مقصدی آرام و لذت بخش به حساب می آید. برخی از افراد معروف مثل تام هنکس و تام کروز در میکونوس خانه خریده اند.

لوس کابوس (Los Cabos) در کشور مکزیک

لوس کابوس یکی از مقاصد گردشگری به صرفه و قابل دسترس است. با اینکه هر ساله گردشگران بیشتری به این منطقه جذب می شوند اما همچنان مکان آرامی برای گذراندن تعطیلات است. هتل ساحلی وان اند اونلی پامیلیا (The One & Only Palmilla) و اپرانزا (Eperanza) انتخاب اکثر ثروتمندان برای اقامت هستند. جنیفر انیستون، کریستینا آگیلرا و لارن کنراد از لوس کابوس دیدن کرده اند.