پاییز امسال به کجا سفر کنیم؟مهر ۷, ۱۳۹۷
مادرید;مروارید اسپانیاآبان ۲۳, ۱۳۹۷
مقاصد سفر خانم ها | در سال های اخیر با افزایش استقلال خانم ها سفرهای مجردی آن ها نیز افزایش یافته و این امر موجب آزادی، آرامش بیشتر و کسب تجربیات ناب خانم ها گردیده است. معمولا در سفرهای مجردی آزادی عمل بیشتر است، زمان استراحت و تفریح دست خودتان است و مهم تر از همه، هر زمانی که تمایل داشتید می توانید از هر جاذبه ای دیدن کنید و اینکه به رستوران مورد علاقه ی خودتان بروید و هر چیزی که دوست دارید را میل نمایید. از مزیت های دیگر تنهایی سفر کردن این است که با افراد جدید آشنا می شوید و تجربیات زیادی را می توانید کسب کنید. تنها سفر کردن تجربه ی ارزشمندی است که هر خانمی برای یک بار هم که شده باید آن را امتحان کند. خیلی از خانم ها علاقه مند به تنها سفر کردن هستند اما از اینکه مقصد سفر امن است یا خیر و ترس از اینکه مبادا دچار مشکل شوند منصرف می گردند. وقتی خانم ها تصمیم می گیرند به تنهایی سفر کنند اولین سوالی که به ذهنشان خطور می کند این است که به کجا سفر کنیم و بهترین مقصد سفر برای خانم های تنها که از امنیت برخوردار است کجا می باشد. به همین دلیل در این مطلب به معرفی بهترین مقاصد سفر خانم ها می پردازیم.

چیانگ مای؛ از بهترین مقاصد سفر خانم ها
یکی از بهترین مقاصد سفر خانم های تنها چیانگ مای تایلند می باشد. چیانگ مای برای تنها سفر کردن مقصدی امن بشمار می رود و با قرار گرفتن در قلب کوهپایه های سرسبز شمال تایلند، این مقصد سفر از جاذبه های طبیعی فوق العاده بی نظیری بهره مند گردیده است. مدت زمان رسیدن به چیانگ مای، از بانکوک، پایتخت تایلند ۱ ساعت است. غذاهای گیاهی متنوع و جاذبه های دیدنی و تاریخی چیانگ مای آن را به مقصدی ایده آل برای سفر خانم های تنها که به دنبال آرامش و سلامتی هستند محسوب می شود. از دیگر تفریحاتی که خانم های تنها در سفر می توانند تجربه کنند سوار شدن بر قایق های بامبو و یا فیل ها است. بازار هفتگی و شبانه ی چیانگ مای که یکشنبه ها بر پا می شود نیز برای خانم ها بسیار جذاب می باشد و می توانند چیزهای خوبی از آنجا بخرند.

گوآ؛ هند
گوآ با جنگل های سرسبز و انبوه و نخل های سر به فلک کشیده یکی دیگر از بهترین مقاصد سفر خانم های تنها بشمار می رود. برخورداری از ساحل های شنی درخشان، طبیعت بکر و فضای مملو از آرامش، موجب شده گوا به مقصدی خوب برای خانم های تنها بدل گردد. آفتاب گرفتن در مناطق ساحلی متعدد، کلاس های یوگا و مدیتیشن به همراه رستوران های بین المللی لذت تنها سفر کردن خانم ها را دو چندان می کند. چهارشنبه بازار آنجولا فیلی که در ناحیه ی شمالی گوا بر پا می شود محلی جذاب برای خرید خانم ها است.

اوبود؛ از بهترین مقاصد سفر خانم ها پر جاذبه ترین مقصد سفر آسیایی اوبود بالی است که سالانه گردشگران زیادی را به خود فرا می خواند. اوبود احاطه شده با شالیزارهای گسترده ی برنج و جنگل های انبوه است. با قرار گرفتن در نزدیکی دریا و دارا بودن طبیعت بکر، اوبود را می توان بهشت روی زمین گردشگران دانست. این مقصد سفر آسیایی برای خانم هایی که به تنهایی سفر می کنند امن است و می توان آن را در میان بهترین مقاصد سفر خانم ها قرار داد. پناهگاه و جنگل میمون ها، شالیزارهای انبوه برنج، تماشای زندگی روستایی بومی ها و تورهای دوچرخه سواری از جاذبه های منحصر به فرد اوبود می باشند. علاوه بر این ها، غذاهای لذیذ با قیمت مناسب، تجربه ی خرید در بازارهای محلی، یوگا و ماساژ نیز از دیگر تفریحات لذت بخش برای خانم هایی که تنهایی سفر می کنند محسوب می گردد.