parallax background

TURKEY

krakow-کراکوف
رزرو هتل کراکوفخرداد ۲۸, ۱۳۹۶
thailand
THAILANDتیر ۱, ۱۳۹۶

رزرو هتل و بلیط هواپیما در ترکیه

خرداد ۲۷, ۱۳۹۶
marmaris-turkey

رزرو هتل مارماریس

خرداد ۲۷, ۱۳۹۶

رزرو هتل ازمیر

اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۶
آنکارا

رزرو هتل آنکارا

اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۶
بودروم

رزرو هتل بدروم

اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۶
استانبول

رزرو هتل استانبول

اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۶
آنتالیا

رزرو هتل آنتالیا

درباره ترکیه


ترکیه ، کشوری اوراسیایی است که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب غرب آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقهٔ بالکان (منطقه‌ای در جنوب شرق اروپا) قرار دارد.
ترکیه درشرق با کشورهای ایران، جمهوری آذربایجان (نخجوان)، ارمنستان، و گرجستان؛ در جنوب شرقی با عراق و سوریه؛ و در شمال غربی (بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه است. همچنین ترکیه از شمال با دریای سیاه، از غرب با دو دریای کوچک مرمره و اژه، و از جنوب غرب با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. دو تنگهٔ راهبردی بسفر و داردانل نیز در اختیار ترکیه است.
پهناوری ترکیه ۷۸۳٬۵۶۲ کیلومتر مربع (سی و هفتم) است. ترکیه کشوری کوهستانی و نسبتاً پرباران است. شکل این کشور مانند یک مستطیل است که از سوی شرق و غرب امتداد یافته‌است. ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حسّاس‌ترین مناطق جهان، دارای موقعیّت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی است و گذرگاه جنوب غرب آسیا و اروپا به شمار می‌آید و کشورهای بسیاری، به ویژه ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند. ترکیه از آب و هوای خوب و جلگه‌ای برخوردار است و مکان‌های جالب و دیدنی دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی توریست به آنجا مسافرت می‌کنند.