morris_island جزیره موریس
رزرو هتل موریسخرداد ۲۷, ۱۳۹۶
panorama-Washington-DC واشنگتن امریکا
رزرو هتل واشنگتنخرداد ۲۷, ۱۳۹۶

تنریف

اسپانیا
مقصد سفــر
تاریخ ورود
تاریخ خروج
تعداد اتاق
اتاق ۱
بزرگسال
کودک

اتاق ۲
بزرگسال
کودک

اتاق ۳
بزرگسال
کودک

اتاق ۴
بزرگسال
کودک

سفری خوش و آرام را با سیـــاره توریستــــی تجربه کنید.

رزرواسیون آنلاین هتل های بین المللی و بلیط هواپیما

جذابیتهای توریستی شهرتنریف

canary-El-Teide

Parque Nacional del Teide

پارک ملی تیده

راهنمای گردشگریتنریف

اطلاعات اولیه جزیره تنریف

تِنِریفِه یا تنریف یکی از جزیره‌های اسپانیا است. جزیرهٔ تنریفه بزرگ‌ترین جزیره از هفت جزیره‌ای است که مجموعهٔ جزایر قناری را تشکیل می‌دهند. جزایر قناری در اقیانوس اطلس در مقابل کرانه‌های آفریقا قرار دارند. جمعیت تنریفه در سال ۲۰۰۶ برابر با ۸۵۲٬۹۴۵ نفر سرشماری شده‌است.
پایتخت این جزیره سانتا کروس د تنریفه بوده و همچنین این شهرستان پایتخت جزایر قناری است. یکی دیگر از شهرستان‌های مهم این جزیره سان کریستبال د لا لاگونا است، که از سال ۱۹۹۹ جزو میراث جهانی یونسکو به شمار می‌رود. این شهرستان سکونت‌گاه اسقف کاتولیک محلی و خانه اسقف تنریف است.
کندلاریا مرکز زیارتی کاتولیک شهرستان در این مجمع‌الجزایر است، چرا که در این مکان کلیسای ویرجین از کندلاریا است که مکان حامی مقدس در جزایر قناری است.

آب و هوا در جزایر قناری

این آب و هوا حتی اگر نخواهید، لبخندی بر لب شما خواهد گذاشت، میانگین درجه حرارت هوا در زمستان به ١٨ درجه سانتی گراد و در تابستان ها هم به حدود ٢٤ درجه سانتی گراد می رسد، البته در بعضی روزهای گرم در تابستان امکان دارد که درجه حرارت از ٣٠ درجه سانتی گراد هم بیشتر شود. درست است که هوا هیچ وقت خیلی سرد نمی شود اما به هر حال بد نیست که در زمستان لباس گرم همراه داشته باشید. در زمستان هوا خنک، دلچسب و البته آفتابی است و به کل با آنچه از زمستان اروپا و آمریکای شمالی در سر دارید متفاوت است، بنابراین جزایر قناری در طول فصل زمستان همیشه شلوغ و پر از توریست های اروپایی و آمریکایی است، در عوض تابستان ها جزایر پر از اسپانیایی ها می شود، یکی از دلایل این امر برگزاری جشنواره ها و فستیوال های مختلف است.

نقاط دیدنی تنریف

جزایر قناری دنیای شگفت‌اتگیز جاذبه‌های طبیعی است؛کوه‌های آتشفشانی بزرگ، سایت‌های باستان‌شناسی ماقبل تاریخ، جنگل‌های سبز و انبوه، آب‌های گرم اقیانوس و سواحل طلایی دیدنی‌های جزایر قناری هستند. این سرزمین همیشه‌ بهار با روزهای آفتابی دلچسبش امکان همه جور ورزش و تفریح را تقریبا در تمام سال فراهم کرده. از طبیعت‌گردی و کوهنوردی تا شنا و حمام آفتاب و از غواصی در آب‌های گرم تا موج‌سواری و کایتین؛ جاذبه‌های جزایر قناری بی‌پایان‌اند. این جزایر زیبا که اسمشان آدم را یاد طوطی می‌اندازد، دو جزیره مهم دارند: تنه ریف که مرکز آن سانتا کروز است و گرن کاناری که مرکزش لاس پالماس است. تنه ریف مشهورترین دیدنی‌های جزایر قناری را در خودش جا داده: کوه تیده، بلندترین کوه اسپانیا و جذاب‌ترین مقصد کوهنوردی؛ جنگل‌های انبوه و خیره‌کننده حاره‌ای؛ سواحل ماسه‌ای سفید و موزه‌ها و کلیساهای تاریخی. گرن کاناری سومین جزیره بزرگ قناری است که طبیعتش تنوع باورنکردنی دارد. شمالش جنگل‌های سبز، مرکزش کوه‌های بلند و جنوبش صحرا است. گرن کاناری به جز ساحل لاس کانتراس با ماسه‌های طلایی و امکانات عالی برای همه جور ورزش آبی، جاذبه‌های تاریخی هم دارد، به خصوص در شهر چندفرهنگی و همیشه بیدار لاس پالماس. دیدنی‌های جزایر قناری همه جور سلیقه را راضی می‌کنند.

 • پارک ملی تیده
 • پارک لورو
 • کلیسای ایگلسیا دو نوئسترا سینیورا
 • دهکده ماسکا
 • موزه طبیعت و انسان
 • شهر قدیم لاس‌ پالماس
 • ساحل لاس کانتراس
 • موزه‌ کولون
 • کلیسای جامع سانتا آنا
 • موزه علم و فناوری
 • رزرو آنلاین هتل های بین المللی در سراسر دنیا

  رزرواسیون آنلاین بیش از ۴۷۱،۰۰۰ هتل و هتل آپارتمان در اقصی نقاط دنیا
  دسترسی ۲۴ ساعته به پانل مدیریت شخصی

  رزرو آنلاین پرواز، خرید بلیط هواپیما

  خرید اینترنتی بلیط هواپیما از ۹۴۳ ایرلاین بین المللی
  دسترسی ۲۴ ساعته به پانل مدیریت شخصی