quebec
رزرو هتل کبکتیر ۱۲, ۱۳۹۶
pattaya
رزرو هتل پاتایاتیر ۲۳, ۱۳۹۶

یانگون

برمه
مقصد سفــر
تاریخ ورود
تاریخ خروج
تعداد اتاق
اتاق ۱
بزرگسال
کودک

اتاق ۲
بزرگسال
کودک

اتاق ۳
بزرگسال
کودک

اتاق ۴
بزرگسال
کودک

سفری خوش و آرام را با سیـــاره توریستــــی تجربه کنید.

رزرواسیون آنلاین هتل های بین المللی و بلیط هواپیما

جذابیت های گردشگری یانگون

677f16db-bb90-4745-ab53-547c7559ccad

چوک تودگی پایا

eef15d99-5594-4596-ace0-13901798c00a

پارک و دریاچه‌ی کان‌دوژی

842a26d4-a990-4f31-8a3e-ae6682227e43

رستوران و فروشگاه ۹۹۹ خانه نودل شان

3ade5d3d-c7ab-4aae-b429-4800a57d26aa

پاگودای شوییدگون

راهنمای سفر به یانگون

اطلاعات اولیه

میانمار ، که معمولا به عنوان "برمه" شناخته می شود، یک مقصد گردشگری بی نظیر برای مسافرانی می باشد که دوست دار معابد بودایی و سواحل زیبا هستند. این کشور شامل هزاران معابد بودایی شگفت انگیز و همچنین دارای سواحل بکر سفید در امتداد خلیج بنگال و دریای آندامان می باشد. این کشور به آرامی پذیرای گردشگری خارجی شده است، بنابراین مسافرانی که می خواهند یک "برمه" سنتی تر را تجربه کنند، می بایست الان به این کشور سفر کنند. مروری بر برترین جاذبه های توریستی در میانمار در زیر آمده است.

آب و هوا

یانگون از ماه نوامبر تا آوریل بسیار گرم و خشک است. ماه آوریل قبل از بارانی شدن هوا در ماه مه، به شدت گرم می‌شود. فصول بارانی تا ماه اکتبر به طول می‌انجامد. از ماه ژوئن تا اگوست (اوت) هوا به شدت مرطوب و گاهی اوقات واقعا آزاردهنده می‌شود. پس بهتر است قبل از سفر به این شهر، با برنامه‌ریزی صحیح درصد خراب شدن سفرتان را به حداقل برسانید.

بهترین زمان برای رزرو هتل
در یانگون، فصول پرگردشگر یا به اصطلاح انگلیسی High Season که به تبع آن قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند، قابل پیش‌بینی است و از ماه دسامبر تا مارس یا آوریل به طول می‌انجامد، آنچه که مسلم است، بقیه سال فصول کم گردشگر یا به اصطلاح انگلیسی Off Season است، از این رو قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کند، البته به دلیل رقابت کم، کاهش قابل ملاحظه‌ای را شاهد نخواهیم بود.
متوسط قیمت مواد غذایی

خوشبختانه نوشیدنی و غذا، از ارزان‌ترین مواردی هستند که در این شهر یافت می‌شوند، البته تا زمانی که از غذاهای خیابانی و محل میل کنید چرا که در رستوران‌ها، قیمت‌ها کمی افزایش می‌یابند. با این وجود گرانی در حدی نیست که بسیاری از شما، از عهده‌ی آن بر نیایید. صبحانه: نودل‌ها و سوپ‌های ارزان را می‌توانید در غرفه‌های خیابانی میل کنید (۱,۰۰۰ تا ۱,۸۰۰ کیات). ناهار: رستوران‌های محلی اندکی گران‌تر هستند، اما انتخاب‌هایی عالی را می‌توانید از فروشندگان خیابانی تهیه کنید (۲,۰۰۰ تا ۳,۵۰۰ کیات). شام: فرض اینکه برای شام، انتخاب‌تان رستوران‌های درجه یک باشد، هنوز هم می‌توانید غذای ارزان میل کنید، البته به شرط اینکه انتخاب‌تان غذاهای ویژه‌ی برمه‌ای باشد (۳,۵۰۰ تا ۶,۰۰۰ کیات).

حمل و نقل عمومی در یانگون

در یانگون می‌توانید به راحتی با پیاده‌روی به گشت و گذار در اطراف بپردازید. اما با این وجود می‌توانید از وسایل نقلیه‌ی موتوری بسیار جالبی که به اصطلاح تریشا (trishaw) نامید می‌شوند به علاوه‌ی سه‌چرخه‌های موتوری (ریکشاو) یا اتوبوس هم استفاده کنید. همه‌ی این وسایل بسیار ارزان هستند، اگرچه، اتوبوس‌ها با وجود هرج و مرج و شلوغی، ایمنی بیشتری دارند. تاکسی‌ها، ساده‌ترین راه برای دسترسی به اطراف شهر هستند. با اینکه کرایه تاکسی بسیار ارزان است، اما یادتان باشد قبل از سوار شدن، حتما سر نرخ کرایه به توافق برسید. مورد نگران‌کننده این است که بعضی از راننده تاکسی‌ها در طول شب بدون دلیل خاصی، چراغ‌های جلو را خاموش می‌کنند! به طور کلی در میانمار و البته یانگون، عادات رانندگی بسیار بدی از جمله رانندگی در لاین مخالف وجود دارد که بهتر است برای روبرو شدن با آن‌ها، آمادگی داشته باشید.

رزرو آنلاین هتل های بین المللی در سراسر دنیا

رزرواسیون آنلاین بیش از ۴۷۱،۰۰۰ هتل و هتل آپارتمان در اقصی نقاط دنیا
دسترسی ۲۴ ساعته به پانل مدیریت شخصی

رزرو آنلاین پرواز، خرید بلیط هواپیما

خرید اینترنتی بلیط هواپیما از ۹۴۳ ایرلاین بین المللی
دسترسی ۲۴ ساعته به پانل مدیریت شخصی