درباره ماخرداد ۲۰, ۱۳۹۶
حریم خصوصیخرداد ۲۳, ۱۳۹۶

نکته بسیار مھم جھت کلیه کاربران محترم وبسایت سیاره توریستی:

لطفا متن کامل شرایط و مقررات استفاده از پرتال رزرواسیون در قسمت پایین را به دقت مطالعه بفرمایید . ) توجه داشته باشید که استفاده شما از خدمات این وبسایت ، به منزله قبولی کلیه شرایط و قوانین استفاده از این وبسایت میباشد . ( قوانین و شرایط عمومی استفاده از پرتال سیاره توریستی ) قرارداد عمومی بین پرتال سیاره توریستی و کاربر :

 1. وبسایت سیاره توریستی ، طبق قوانین جھوری اسلامی ایران و قوانین جرائم اینترنتی (http://internet.ir/law.html) فعالیت مینماید و کاربران محترم آن موظفند ھیچگونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذھبی کشور ایران را در این وبسایت قرار ندھند. در صورت اثبات ھر گونه تخلف، شناسه کاربری این افراد لغو و ھرگونه تبعات این موضوع نیز بر عھده شخص کاربر خواھد بود.
 2. کلیه حقوق محتوایی که توسط گروه سیاره توریستی ایجاد و بر روی این وبسایت قرار داده شده ، متعلق به وبسایت سیاره توریستی است و این وبسایت حق ویرایش، حذف و یا ھرگونه تغییرات این محتویات را برای خود محفوظ میدارد.
 3. خدمات و محتوياتی که توسط سیاره توریستی ارائه میگردند صرفاً متعلق به این وبسایت است و ھر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکسھا، نقشهھا، طرحھا، لوگو و... از وبسایت سیاره توریستی پیگرد قانونی خواھد داشت و ھیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه استفاده از مطالب این وبسایت را بدون کسب مجوز کتبی ازگروه سیاره توریستی نخواھد داشت .
 4. اطلاعات موجود در این وبسایت توسط متخصصین صنعت توریسم ، گردآوری و تدوین شدهاند، توجه داشته باشید كه در صورت عدم اطمینان از صحت ھر كدام از مطالب درج شده و یا دریافت اطلاعات بروز شده ، ھمکاران ما آماده پاسخگویی شبانه روزی به کاربران میباشند .
 5. رعايت حفظ حريم خصوصي كاربران در اين وبسايت از مھمترين اھداف گروه سیاره توریستی میباشد ،لذا جھت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران و در صورت اطلاع از ھر گونه توسل به ھک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه دیگر، كاربران متعھد میگردند تا در اسرع وقت موضوع مربوطه را به سیاره توریستی اطلاع دھند .
 6. کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جھت ثبتنام نداشته و تعھد مینماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وبسایت وارد نماید. در صورت وارد كردن اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عھده کاربر میباشد.
 7. کاربر تعھد مینماید ھرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت درپانل مدیرت شخصی خود در وبسایت سیاره توریستی اصلاح نماید. در غیر اینصورت، این وبسایت ھیچگونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواھد داشت.
 8. سیاره توریستی ھیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آگھی ھای تبلیغاتی در وب سایت نخواھد داشت .
 9. ھر گونه سوء استفاده از نام سیاره توریستی ، سایت اینترنتی سیاره توریستی ، مکاتبه از طرف سیاره توریستی و یا استفاده از نام ھای مشابه که شبھه مشابھت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاهھای رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاعرسانی به سرویس دھندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواھد بود.
 10. وبسایت سیاره توریستی اطلاعات کاربران را با ھیچ مجموعه دیگری به اشتراک نخواھد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد قانونی ، امکان استفاده از این اطلاعات را خواھند داشت.
 11. سیاره توریستی مسؤولیتی در مورد محتوای وبسايتھایی که به آنھا لینک داده است، ندارد. این سایتھا توسط گروه سیاره توریستی تولید نشدهاند و وجود آنھا، به منزله تایید یا مشارکت با ھیچکدام از وبسایتھا نیست.
 12. پرتال رزرواسیون سیاره توریستی پایگاه اینترنتی دیگری جز http://sayyareh.com نداشته و تنھا از ھمین راه با کاربران خود تماس و با مکاتبه مینماید . تمامی مکاتبات اینترنتی از آدرسھایی جز آدرسھای رسمی و معتبر این وبسایت که حتما میبایست بعد از @ آدرس اینترنتی وبسایت نمایش داده شود) sayyareh.com@..... ( ، مورد تایید گروه سیاره توریستی نیست و این گروه ھیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نخواھد داشت .
 13. استفاده از این وبسایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن مجاز نمیباشد . برای تبلیغ بر روی این سایت میتوانید با گروه بازاريابي و تبلیغات سیاره توریستی با آدرس پست الكترونیكي info@sayyareh.com ھماھنگي و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.
 14. سیاره توریستی حق دارد برای تامین ھزینهھای جاری سایت، از آگھیھای تبلیغاتی استفاده کند؛ اما مسؤولیتی در قبال محتوای این آگھیھا ندارد.
 15. اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه حل مشکلات احتمالی بر عھده بانک میباشد و ھزینه کم شده از حساب، طبق قوانین بانکی به حساب کاربربازخواھد گشت. وبسایت سیاره توریستی در این روند ھیچگونه مسؤولیتی نخواھد داشت و این روند مستقیماً توسط بانک انجام خواھد گرفت.
 16. ارائه خدمات از طرف سیاره توریستی در قبال پرداخت کامل وجه رزرواسیون مربوطه خواھد بود . در صورت عدم تکمیل مراحل پرداخت توسط کاربر و یا عدم تسویه حساب ، سیاره توریستی ھیگونه مسئولیتی در قبال رزرواسیون ھای مربوطه نخواھد داشت.
 17. ارائه اطلاعات شخصی صحیح، نظیر نام و نام خانوادگی مطابق با نام مندرج در پاسپورت، تعداد مسافران، سن ، تاریخ تولد ، شماره پاسپورت و... بر عھده کاربر میباشد. مشکلات ناشی از ورود اطلاعات نادرست توسط کاربر، بر عھده وبسایت سیاره توریستی نخواھد بود.
 18. بعلت عدم دسترسی گروه سیاره توریستی ، بررسی اعتبار پاسپورت ، نوع ویزای مورد نیاز جھت سفر ، پرداخت عوارض خروج از کشور و ... بعھده شخص کاربر و مسافرین میباشد و سیاره توریستی ھیگونه مسئولیتی در صورت بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواھد داشت .
 19. پاسپورت مسافرین در پروازھای بین المللی می بایست دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد. بدیھی است مسئولیت ناشی از عدم توجه به اعتبار پاسپورت برعھده مسافر خواھد بود .
 20. مسئولیت صحت اطلاعات و اعتبار مدرک ویزا در مسیرھای خارجی به عھده مسافر می باشد.
 21. بر اساس قوانین بین المللی گروه سنی مسافرین سه دسته میباشند : مسافر نوزاد کمتر از دوسال، مسافر خرد سال بین دو تا دوازده سال و مسافر بزرگسال بیشتر از دوازده سال می باشد که در صورت عدم دقت و اشتباه وارد نمودن رده سنی، کلیه مسئولیت ناشی بعھده کاربر و مسافرین میباشد .
 22. ھرگونه تغییرات احتمالی در رزرواسیون از طریق پست الکترونیک و یا تماس تلفنی اطلاع داده می شود لذا صحت شماره تلفن ھمراه و پست الکترونیکی به عھده کاربر بوده و الزامی میباشد .
 23. آخرین زمان برای تغییر تاریخ و کنسل نمودن بر اساس شرایط رزرواسیون متغیر بوده و در قسمت جزییات رزرواسیون ذکر گردیده است . در صورت عدم توجه به این قسمت از رزرواسیون، مسئولیت بعھده شخص کاربر میباشد .
 24. وبسایت سیاره توریستی تلاش میکند درخواستھای ویژه مشتریان در زمان انجام رزرواسیون را انجام دھد؛ اما چون پاسخ نھایی این درخواستھا از جانب ایرلاین ویا ھتل خواھد بود، تعھدی نسبت به آنھا ندارد.
  در موارد بسیار معدودی پیش آمده است که طی مدتی که شخص در حال رزرواسیون اتاقی بوده، اتاق توسط فرد دیگری رزرو شده است. در نتیجه سیستم قادر به رزرو دوباره اتاق ھتل و یا صندلی پروازی نبوده و پیغام خطا داده است. ھمکاران ما بصورت اتوماتیک از وقوع این امر اطلاع خواھند یافت. اما محض اطمینان، به مجرد وقوع این امر با گروه سیاره توریستی از طریق تلفن و یا ایمیل تماس حاصل نمایید. چنانچه بتوانیم رزرواسیون شما را تأیید کنیم این کار را خواھیم نمود. در غیر این صورت ھتل و یا پرواز دیگری را به شما پیشنھاد خواھیم داد. و در صورتی که رزرو جھت ھتل و یا پرواز اصلی امکان پذیر نبوده، به انجام رزرواسیون در دیگر پیشنھادھای داده شده نیز علاقمند نبودید، تمامی وجه به حساب شما بازگردانده خواھد شد.
 25. استفاده از ھرگونه امکانات اضافه بر استاندارد بلیط ھواپیما و یا ھرگونه امکانات اضافه در ھتلھا شامل قوانین و ھزینه ھای مازاد بوده و مسافر موظف است آنھا را بصورت جداگانه پرداخت کند.
 26. وب سایت سیاره توریستی کیفیت، سطح خدمات، یا رتبه و درجه ھیچ ھتل و یا ایرلاینی جھت انتخاب را توصیه نمی نماید. مسئولیت بررسی کلیه امکانات بر عھده مسافر است و مسافر باید از طریق منابع دیگر مانند وبسایت ایرلاین و یا ھتل مربوطه امکانات را بررسی و اطمینان حاصل نماید .
 27. سیاره توریستی ھیچ تضمینی در قبال کیفیت خدمات ھتل، در حال بازسازی نبودن، کیفیت غذا و دیگرخدمات نخواھد داشت.
 28. در صورت نا رضایتی مسافر از خدمات ایرلاین و یا ھتلھا ، سیاره توریستی صرفا موضوع را پیگیری و به شرکتھای پشتیبان اعلام مینماید و در صورت دریافت پاسخ ، به مشابه برای مسافر از طریق پست الکترونیکی ارسال میگردد.
 29. جھت لغو رزرواسیون و یا ھرگونه تغییرات پس از خرید قطعی، کاربر باید یک درخواست با موضوع ابطال و یا مشخصات تغییربا کد شناسه رزرواسیون به پست الکترونیکی ذیل ارسال نماید . گروه سیاره توریستی جزییات ابطال و یا تغییر رزرواسیون و جرایم مربوطه را برای کاربر از طریق پست الکترونیکی ارسال مینماید و پس از دریافت تاییدیه از طرف کاربر ، گروه سیاره توریستی اقدامات لازم جھت ھرگونه تغییرات و یا ابطال رزرواسیون را انجام میدھد و جزییات بروز شده مجدد برای کاربر ارسال میگردد .

  Sales@sayyareh.com

 30. در مواردي نادر احتمال لغو پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل مختلف از جمله فروش بیش از ظرفیت توسط ایرلاین و یا ھتل، اختلالات نرم افزاری، مشاھده خرابي، بروزرسانی برنامه پروازی ایرلاینھا ، بازسازی و یا تعطیلی ھتلھا و ... وجود خواھد داشت، كه در اين موارد سیاره توریستی متعھد میشود که تمامی تلاش خود را انجام دھد تا جایگزین مناسب و یا ديگري در ھمان زمان براي مسافر تھیه شود. اما در صورت نتیجه بخش نبودن این تلاشھا صرفا وجه پرداختی به مسافر بازگردانده خواھد شد.