راهنمای رزرو هتل

در این بخش باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید.

با توجه به درج تاریخ میلادی بر روی بلیت هواپیما و به منظور جلوگیری از اشتباهات سهوی در مشخص کردن تاریخ سفر، تاریخ ورود و خروج شما نیز بصورت میلادی درج گردیده. با کلیک کردن بر روی تاریخ‌ها تقویمی باز می‌شود که به شما امکان انتخاب تاریخ را خواهد داد.

در صورتی که قصد رزرو هتل برای بیش از یک خانواده را دارید، تعداد افراد بزرگسال و خردسال برای اتاق را باید جداگانه مشخص کنید. پس از مشخص کردن تعداد اتاق این امکان برای شما فراهم شده است.

در صورتی که کودک خردسالی همراه دارید لازم است تا سن وی را اعلام نمایید. پس از انتخاب تعداد کودکان این امکان نیز برای شما مهیا گردیده است.

فقط هتل‌هایی که در تاریخ مورد نظر شما اتاق خالی داشته باشند به شما نمایش داده خواهند شد لذا در وارد کردن تاریخ دقت نمایید.

قیمت هتلها به تاریخ وارد شده بستگی خواهد داشت و هرچه به تاریخ ورود نزدیکتر باشد و یا در تاریخ انتخاب شده رویداد خاصی در مقصد مورد نظر رخ دهد نرخها متفاوت خواهد بود.

چنانچه به دنبال هتل خاصی هستید ابتدا جستجو را انجام دهید، سپس شما قادر خواهید بود پس از نمایش کلیه هتل‌ها، هتل مورد نظر خود را در میان هتل‌های موجود، جستجو کنید.

پس از وارد کردن این اطلاعات با فشردن کلید جستجو، سیستم شما را به صفحه انتظار هدایت نموده، شروع به جستجو میان هتلهای موجود می نماید. پس از مکثی کوتاه با تکمیل صفحه ، نتیجه جستجو به شما نمایش داده خواهد شد .

فهرستی که در مقابل شما قرار گرفته لیست هتلهای موجود در پرتال رزرواسیون جهت تاریخ مشخص شده و در شهر مقصد است. شما می توانید این فهرست را بر اساس نیاز خود مرتب نموده یا اطلاعات آن را فیلتر کنید.

قیمتی که در این لیست مشاهده می کنید ارزان ترین اتاق هتل و برای کل نفرات انتخاب شده و کل مدت اقامت میباشد .

انتخاب هتل

لیست اتاق‌ها ممکن است شامل اتاق‌های متفاوت از یک هتل و یا اتاق‌های مشابه با سرویس‌های متفاوت و شرایط ابطال و تغییر متفاوت باشد. به عنوان مثال ممکن است در لیست، اتاق‌های Double City View، Double Sea View و Suite Room لیست شده باشد. همچنین ممکن است دو گزینه در لیست وجود داشته باشد که هر دو Double Standard باشند اما یکی با صبحانه و دیگری با یک وعده غذایی دیگر و یا دو گزینه کاملا مشابه اما با شرایط ابطال متفاوت وجود داشته باشد .

کافیست هتل مورد نظر خود را از میان نتایج جستجو انتخاب کنید و برای رفتن به مرحله بعدی بر روی عبارت نمایش کلیه اتاقها کلیک نمایید تا لیست اتاق‌های آن هتل را مشاهده نمایید.

قیمتی که در لیست نتایج نمایش داده می‌شود، هزینه‌ای است که برای تمام مدت اقامت و تمامی افراد باید بپردازید. همچنین قیمت‌ها شامل مالیات و عوارض هتل می‌باشند.

قیمت‌ها کاملا به روز می‌باشند.

تکراری بودن نام هتلها در لیست نتایج به دلیل تلاش ما برای ارائه پیشنهاد‌های بیشتر از منابع مختلف است، در چنین شرایطی، مورد مناسب‌تر را انتخاب نمایید.

در ابتدای فهرست جستجو و صفحه نتایج و در بالای صفحه امکان مرتب‌سازی فهرست هتل‌ها تعبیه شده است. با کلیک کردن بر روی هر یک از گزینه‌های «نام هتل»، «درجه»، «قیمت» و یا «تعریف مسافرین » فهرست هتل‌های موجود بر آن اساس مرتب خواهد شد.

چنانچه هتلهای منطقه خاصی از شهر مورد نظر شما می‌باشد می‌توانید از امکان فیلتر بر اساس منطقه توریستی و نقاط مهم استفاده کنید تا هتل‌های نزدیک به منطقه مورد نظر شما نمایش داده شوند.

چنانچه مقصد مورد نظر شما در این لیست وجود ندارد و یا امکان فیلتر بر اساس نزدیکی وجود ندارد با ما تماس حاصل فرمایید.

اگر مایل باشید تا تغییری در جستجوی خود ایجاد کنید، به عنوان مثال تاریخ جستجو یا تعداد مسافرین را عوض کنید با کلیک کردن بر روی جستجوی مجدد , بالای صفحه سمت راست , به سرعت این امکان را خواهید یافت.

در سمت راست صفحه شما می توانید حدود نرخ قیمت اتاقی را که می‌خواهید در آن اقامت کنید بر اساس بودجه اختصاص داده شده به سفرتان تعیین کنید و یا مشخص کنید که تنها هتل های ٣-٤ ستاره را در لیست مشاهده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا فهرست هتل‌ها فقط گزینه‌هایی را به شما نشان دهد که به خواسته‌ شما نزدیک تر است .

همچنین اگر هتل خاصی را مد نظر دارید با تایپ بخشی از نام هتل و فشردن کلید جستجو بلافاصله آن هتل را – در صورت داشتن اتاق خالی در بازه‌ زمانی مورد نظر مشاهده خواهید نمود.

نکته مهم: اگر خواستید دوباره به صفحه‌ای که تمام هتلها در آن نمایش داده شده برگردید، حتماً گزینه‌ پاک‌کردن را زیر قسمت جستجوی نام هتل کلیک کنید. برای برگشتن به صفحه‌ی قبل از کلید Back استفاده نکنید. به دلیل مسائل امنیتی صفحه‌ اطلاعات هتل تنها یک بار نمایش داده می‌شود و گزینه‌ بازگشت به صفحه‌ قبل، شما را به صفحه‌ قبل بازنمی‌گرداند. حتماً از کلید جستجوی مجدد برای وارد کردن اطلاعات جدید استفاده نمایید.

برای مشاهده‌ اطلاعات کاملتری در مورد هر هتل بر روی عبارت «مشخصات هتل» کلیک کنید. با این کار صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که علاوه بر توصیف شرایط و امکانات هتل، عکس‌هایی از آن را نیز به همراه نقشه و موقعیت هتل بر روی نقشه‌ به شما نشان می‌دهد. نقشه به شما امکان تغییر مقیاس و دقت و نیز نماهای دیگر غیر از نقشه‌ معمولی را هم می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید موقعیت دقیق هتل را در شهر مشاهده نمایید.

معمولا امکاناتی که در سایت برای هتلها ذکر شده است، همگی در مدت اقامت در اختیار شما قرار داده خواهد شد. اما در مواردی (مثلا به خاطر تعمیرات) ممکن است برخی از امکانات (به عنوان مثال استخر) قابل استفاده نباشد و یا استفاده از آن رایگان نباشد (مثلا اینترنت). بنابراین چنانچه امکانات خاصی از هتل برای شما از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، میتوانید از طریق تماس با هتل از آن اطمینان حاصل کنید.

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات هتل‌ها (تعداد ستاره‌ها، آدرس، امکانات، تجهیزات و …) توسط خود هتلها و سرویس دهندگان در سایت ارائه می‌شود، شما باید جهت اطمینان از صحت این اطلاعات مستقیما با هتل تماس بگیرید و یا به سایت هتل مراجعه کنید.

برای انتخاب هتل متغییر های بسیاری ممکن است مد نظر شما باشد. قیمت، مکان، ستاره و حتی نام و شهرت هتل از عواملی هستند که ممکن است به شما در انتخاب هتل کمک نمایند اما شما می توانید از نظر سایر مسافرینی که در گذشته در هتل های مورد نظر شما اقامت داشته اند استفاده نمایید و از خصوصیات دقیق محل اقامت خود اطلاع دقیق و صحیح بدست آورید. یکی از منابع مهم در این خصوص سایت TripAdvisor می باشد که به عنوان یک منبع قابل اعتماد شهرت جهانی دارد. در این سایت می توانید قبل از رزرو هتل مقصد اطلاعاتی از سایر مسافرینی که در گذشته در این هتل اقامت داشته اند مشاهده نمایید. به این ترتیب شما می توانید با خیال آسوده رزرو خود را قطعی نمایید و از داشتن اقامت خوشی در مقصد مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.

پس از انتخاب اتاق مورد نظر، تغییر تعداد آن و کلیک کردن بر روی کلید «انجام رزرواسیون» وارد مرحله‌ بعدی رزرواسیون هتل خود می‌شوید. سعی کنید بقیه‌ مراحل را با سرعت بیشتری انجام دهید. چرا که خصوصاً در زمان‌های اوج سفر و یا با نزدیک شدن به زمان اقامت، هتل‌ها به سرعت پر می‌شوند و اگر انتخاب خود را انجام داده‌اید، از دست دادن آن ممکن است شما را مجبور به صرف زمان زیادی برای جستجو و یافتن اتاق و هتلی دیگر نماید.

در این صفحه و در قسمت اول ، خلاصه و جزییات رزرواسیون و همچنین شرایط ابطال نمایش داده میشود .کلیه اطلاعات را یکبار مرور کنید و پس از اطمینان از تاریخ و هتل انتخاب شده قسمت پایین صفحه و مشخصات مسافرین را تکمیل کنید .

مشخصات مسافرین

در این بخش اطلاعات تماس و مشخصات مسافرها را طبق پاسپورت و به زبان انگلیسی وارد نمایید.

در وارد کردن اطلاعات تماس و صحت آنها دقت کنید تا بتوانیم در مواقع ضروری با شما تماس بگیریم.

شما باید نام مسافرهای همه اتاق‌هایی که انتخاب کرده بودید را وارد کنید.

توجه کنید که نام مسافرهای اتاق‌ها نباید تکراری باشد، در غیر اینصورت از ادامه رزرو شما تا برطرف شدن مسئله جلوگیری خواهد شد .

توجه کنید که نام تمامی مسافرها باید لاتین و حداقل دارای سه حرف و حداکثر 25 حرف در نام و نام خانوادگی (بدون احتصاب حرف فاصله) باشد.

در نوشتن نام‌ها نباید از حروف خاص و علاماتی نظیر علامت تعجب و علامت سوال و نظیر آن‌ها استفاده شود.

اطلاعات وارد شده باید متعلق به افرادی باشد که در زمان ورود به هتل حتما حضور خواهند داشت. در وارد کردن آدرس ایمیل و شماره موبایل خود دقت کنید. زیرا این دو تنها امکان دسترسی ما به شما هستند و اگر صحیح وارد نشده باشند، در دریافت Voucher هتل با مشکل مواجه خواهید شد.

همچنین در نظر داشته باشید که اطلاعات وارد شده از سوی شما نهایتاً از طریق Voucher باید به هتل ارائه شود. لذا علاوه بر درج نام صحیح و منطبق با پاسپورت مواردی نظیر درخواست ویژه را نیز باید به انگلیسی وارد کنید. زیرا این درخواست بصورت اتوماتیک و مستقیم برای هتل ارسال خواهد شد.

پس از وارد کردن مشحصات مسافرین با کلیک بروی کلید ادامه به صفحه اطلاعات تماس و مشخصات کاربر و نحوه پرداخت وارد میشوید .

در این صفحه کاربر میبایست کلیه قسمتهای دارای ستاره ( الزامی ) را به زبان انگلیسی تکمیل و پس از آن نحوه پرداخت مبلغ رزرواسیون را انتخاب نماید .

نحوه پرداخت مبلغ رزرواسیون

1 : کارتهای عضو شتاب و پرداخت الکترونیک

با انتخاب این گزینه و انتخاب بانک صادر کننده کارت و همچنین انتخاب یکی از درگاه پرداخت الکترونیک به وب سایت بانک وارد می شوید. در صورت پرداخت موفق رزرو شما تایید می‌گردد. برای تکمیل خرید 10 دقیقه فرصت دارید، در غیراینصورت هیچ رزروی انجام نخواهد شد و سایت مسافرآنلاین مسئولیتی در قبال رزرو شما نخواهد داشت.

پس از تکمیل اطلاعات کارت بانکی مراحل پرداخت رزرواسیون را تکمیل میکنید و بلافاصله صفحه واچر هتل برای شما نمایان میگردد .

در صورتی که بنا به دلایلی رزرو شما انجام نشود، مبلغی که از طریق پرداخت الکترونیک پرداخت کرده‌اید، در همان لحظه به حساب شما برگردانده خواهد شد.

پرداخت الکترونیک از طریق تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب (نظیر بانک پاسارگاد ، سامان، ملی، تجارت، اقتصاد نوین، ملت، و …) که امکان پرداخت اینترنتی را فراهم کنند امکان پذیر است .

برای انجام پرداخت آنلاین احتیاج به رمز دوم برای کارت‌های بانکی است. در صورت تمایل می‌توانید این کار را از طریق خودپردازهای بانک خود نیز انجام دهید.

2 : پرداخت در آینده و ذخیره درخواست رزرو هتل

این گزینه رزرو شما را برای مراجعات بعدی فقط برای کاربران ثبت نام کرده جهت پرداخت با کارتهای عضو شتاب در زمان بعدی و یا پرداخت نقدی و یا کارت به کارت نگهداری می‌کند، ذخیره موقت فاقد اعتبار برای ارائه به هتل می‌باشد.

با انتخاب این گزینه، همزمان به شما آخرین مهلت پرداخت نمایش داده میگردد و رزرواسیون شما تکمیل میشود . در صورت عدم پرداخت مبلغ رزرواسیون تا قبل از مهلت تعین شده توسط سیستم، رزرواسیون مربوطه بطور اتوماتیک و توسط سیستم لغو و ابطال میگردد .

در قسمت انتها ، کاربر میبایست موافقت خود را با کلیه شرایط و ضوابط مندج در رزرواسیون و وبسایت سیاره توریستی تایید نماید و پس از آن با کلیک بروی کلید تکمیل مراحل رزرواسیون به صفحه بعد منتقل میگردد .

دریافت واچر

پس از بازگشت از صفحه پرداخت بانک و در صورت موفقیت در انجام پرداخت، رزرو شما به صورت خودکار تایید خواهد شد و می توانید اطلاعات آنرا مشاهده کنید. شما می‌توانید واچر رزرو خود را که به زبان انگلیسی می‌باشد از سایت دریافت نموده و چاپ نمایید.

توجه نمایید که مراحل رزرو هتل و دریافت واچر کاملا آنلاین بوده و نیاز به انتظار جهت تایید توسط آژانس و یا پیگیری رزرو از سوی شما کاربر گرامی ندارد.

در این بخش باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید.

با توجه به درج تاریخ میلادی بر روی بلیت هواپیما و به منظور جلوگیری از اشتباهات سهوی در مشخص کردن تاریخ سفر، تاریخ ورود و خروج شما نیز بصورت میلادی درج گردیده. با کلیک کردن بر روی تاریخ‌ها تقویمی باز می‌شود که به شما امکان انتخاب تاریخ را خواهد داد.

در صورتی که قصد رزرو هتل برای بیش از یک خانواده را دارید، تعداد افراد بزرگسال و خردسال برای اتاق را باید جداگانه مشخص کنید. پس از مشخص کردن تعداد اتاق این امکان برای شما فراهم شده است.

در صورتی که کودک خردسالی همراه دارید لازم است تا سن وی را اعلام نمایید. پس از انتخاب تعداد کودکان این امکان نیز برای شما مهیا گردیده است.

فقط هتل‌هایی که در تاریخ مورد نظر شما اتاق خالی داشته باشند به شما نمایش داده خواهند شد لذا در وارد کردن تاریخ دقت نمایید.

قیمت هتلها به تاریخ وارد شده بستگی خواهد داشت و هرچه به تاریخ ورود نزدیکتر باشد و یا در تاریخ انتخاب شده رویداد خاصی در مقصد مورد نظر رخ دهد نرخها متفاوت خواهد بود.

چنانچه به دنبال هتل خاصی هستید ابتدا جستجو را انجام دهید، سپس شما قادر خواهید بود پس از نمایش کلیه هتل‌ها، هتل مورد نظر خود را در میان هتل‌های موجود، جستجو کنید.

پس از وارد کردن این اطلاعات با فشردن کلید جستجو، سیستم شما را به صفحه انتظار هدایت نموده، شروع به جستجو میان هتلهای موجود می نماید. پس از مکثی کوتاه با تکمیل صفحه ، نتیجه جستجو به شما نمایش داده خواهد شد .

فهرستی که در مقابل شما قرار گرفته لیست هتلهای موجود در پرتال رزرواسیون جهت تاریخ مشخص شده و در شهر مقصد است. شما می توانید این فهرست را بر اساس نیاز خود مرتب نموده یا اطلاعات آن را فیلتر کنید.

قیمتی که در این لیست مشاهده می کنید ارزان ترین اتاق هتل و برای کل نفرات انتخاب شده و کل مدت اقامت میباشد .

انتخاب هتل

لیست اتاق‌ها ممکن است شامل اتاق‌های متفاوت از یک هتل و یا اتاق‌های مشابه با سرویس‌های متفاوت و شرایط ابطال و تغییر متفاوت باشد. به عنوان مثال ممکن است در لیست، اتاق‌های Double City View، Double Sea View و Suite Room لیست شده باشد. همچنین ممکن است دو گزینه در لیست وجود داشته باشد که هر دو Double Standard باشند اما یکی با صبحانه و دیگری با یک وعده غذایی دیگر و یا دو گزینه کاملا مشابه اما با شرایط ابطال متفاوت وجود داشته باشد .

کافیست هتل مورد نظر خود را از میان نتایج جستجو انتخاب کنید و برای رفتن به مرحله بعدی بر روی عبارت نمایش کلیه اتاقها کلیک نمایید تا لیست اتاق‌های آن هتل را مشاهده نمایید.

قیمتی که در لیست نتایج نمایش داده می‌شود، هزینه‌ای است که برای تمام مدت اقامت و تمامی افراد باید بپردازید. همچنین قیمت‌ها شامل مالیات و عوارض هتل می‌باشند.

قیمت‌ها کاملا به روز می‌باشند.

تکراری بودن نام هتلها در لیست نتایج به دلیل تلاش ما برای ارائه پیشنهاد‌های بیشتر از منابع مختلف است، در چنین شرایطی، مورد مناسب‌تر را انتخاب نمایید.

در ابتدای فهرست جستجو و صفحه نتایج و در بالای صفحه امکان مرتب‌سازی فهرست هتل‌ها تعبیه شده است. با کلیک کردن بر روی هر یک از گزینه‌های «نام هتل»، «درجه»، «قیمت» و یا «تعریف مسافرین » فهرست هتل‌های موجود بر آن اساس مرتب خواهد شد.

چنانچه هتلهای منطقه خاصی از شهر مورد نظر شما می‌باشد می‌توانید از امکان فیلتر بر اساس منطقه توریستی و نقاط مهم استفاده کنید تا هتل‌های نزدیک به منطقه مورد نظر شما نمایش داده شوند.

چنانچه مقصد مورد نظر شما در این لیست وجود ندارد و یا امکان فیلتر بر اساس نزدیکی وجود ندارد با ما تماس حاصل فرمایید.

اگر مایل باشید تا تغییری در جستجوی خود ایجاد کنید، به عنوان مثال تاریخ جستجو یا تعداد مسافرین را عوض کنید با کلیک کردن بر روی جستجوی مجدد , بالای صفحه سمت راست , به سرعت این امکان را خواهید یافت.

در سمت راست صفحه شما می توانید حدود نرخ قیمت اتاقی را که می‌خواهید در آن اقامت کنید بر اساس بودجه اختصاص داده شده به سفرتان تعیین کنید و یا مشخص کنید که تنها هتل های ٣-٤ ستاره را در لیست مشاهده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا فهرست هتل‌ها فقط گزینه‌هایی را به شما نشان دهد که به خواسته‌ شما نزدیک تر است .

همچنین اگر هتل خاصی را مد نظر دارید با تایپ بخشی از نام هتل و فشردن کلید جستجو بلافاصله آن هتل را – در صورت داشتن اتاق خالی در بازه‌ زمانی مورد نظر مشاهده خواهید نمود.

نکته مهم: اگر خواستید دوباره به صفحه‌ای که تمام هتلها در آن نمایش داده شده برگردید، حتماً گزینه‌ پاک‌کردن را زیر قسمت جستجوی نام هتل کلیک کنید. برای برگشتن به صفحه‌ی قبل از کلید Back استفاده نکنید. به دلیل مسائل امنیتی صفحه‌ اطلاعات هتل تنها یک بار نمایش داده می‌شود و گزینه‌ بازگشت به صفحه‌ قبل، شما را به صفحه‌ قبل بازنمی‌گرداند. حتماً از کلید جستجوی مجدد برای وارد کردن اطلاعات جدید استفاده نمایید.

برای مشاهده‌ اطلاعات کاملتری در مورد هر هتل بر روی عبارت «مشخصات هتل» کلیک کنید. با این کار صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که علاوه بر توصیف شرایط و امکانات هتل، عکس‌هایی از آن را نیز به همراه نقشه و موقعیت هتل بر روی نقشه‌ به شما نشان می‌دهد. نقشه به شما امکان تغییر مقیاس و دقت و نیز نماهای دیگر غیر از نقشه‌ معمولی را هم می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید موقعیت دقیق هتل را در شهر مشاهده نمایید.

معمولا امکاناتی که در سایت برای هتلها ذکر شده است، همگی در مدت اقامت در اختیار شما قرار داده خواهد شد. اما در مواردی (مثلا به خاطر تعمیرات) ممکن است برخی از امکانات (به عنوان مثال استخر) قابل استفاده نباشد و یا استفاده از آن رایگان نباشد (مثلا اینترنت). بنابراین چنانچه امکانات خاصی از هتل برای شما از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، میتوانید از طریق تماس با هتل از آن اطمینان حاصل کنید.

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات هتل‌ها (تعداد ستاره‌ها، آدرس، امکانات، تجهیزات و …) توسط خود هتلها و سرویس دهندگان در سایت ارائه می‌شود، شما باید جهت اطمینان از صحت این اطلاعات مستقیما با هتل تماس بگیرید و یا به سایت هتل مراجعه کنید.

برای انتخاب هتل متغییر های بسیاری ممکن است مد نظر شما باشد. قیمت، مکان، ستاره و حتی نام و شهرت هتل از عواملی هستند که ممکن است به شما در انتخاب هتل کمک نمایند اما شما می توانید از نظر سایر مسافرینی که در گذشته در هتل های مورد نظر شما اقامت داشته اند استفاده نمایید و از خصوصیات دقیق محل اقامت خود اطلاع دقیق و صحیح بدست آورید. یکی از منابع مهم در این خصوص سایت TripAdvisor می باشد که به عنوان یک منبع قابل اعتماد شهرت جهانی دارد. در این سایت می توانید قبل از رزرو هتل مقصد اطلاعاتی از سایر مسافرینی که در گذشته در این هتل اقامت داشته اند مشاهده نمایید. به این ترتیب شما می توانید با خیال آسوده رزرو خود را قطعی نمایید و از داشتن اقامت خوشی در مقصد مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.

پس از انتخاب اتاق مورد نظر، تغییر تعداد آن و کلیک کردن بر روی کلید «انجام رزرواسیون» وارد مرحله‌ بعدی رزرواسیون هتل خود می‌شوید. سعی کنید بقیه‌ مراحل را با سرعت بیشتری انجام دهید. چرا که خصوصاً در زمان‌های اوج سفر و یا با نزدیک شدن به زمان اقامت، هتل‌ها به سرعت پر می‌شوند و اگر انتخاب خود را انجام داده‌اید، از دست دادن آن ممکن است شما را مجبور به صرف زمان زیادی برای جستجو و یافتن اتاق و هتلی دیگر نماید.

در این صفحه و در قسمت اول ، خلاصه و جزییات رزرواسیون و همچنین شرایط ابطال نمایش داده میشود .کلیه اطلاعات را یکبار مرور کنید و پس از اطمینان از تاریخ و هتل انتخاب شده قسمت پایین صفحه و مشخصات مسافرین را تکمیل کنید .

مشخصات مسافرین

در این بخش اطلاعات تماس و مشخصات مسافرها را طبق پاسپورت و به زبان انگلیسی وارد نمایید.

در وارد کردن اطلاعات تماس و صحت آنها دقت کنید تا بتوانیم در مواقع ضروری با شما تماس بگیریم.

شما باید نام مسافرهای همه اتاق‌هایی که انتخاب کرده بودید را وارد کنید.

توجه کنید که نام مسافرهای اتاق‌ها نباید تکراری باشد، در غیر اینصورت از ادامه رزرو شما تا برطرف شدن مسئله جلوگیری خواهد شد .

توجه کنید که نام تمامی مسافرها باید لاتین و حداقل دارای سه حرف و حداکثر 25 حرف در نام و نام خانوادگی (بدون احتصاب حرف فاصله) باشد.

در نوشتن نام‌ها نباید از حروف خاص و علاماتی نظیر علامت تعجب و علامت سوال و نظیر آن‌ها استفاده شود.

اطلاعات وارد شده باید متعلق به افرادی باشد که در زمان ورود به هتل حتما حضور خواهند داشت. در وارد کردن آدرس ایمیل و شماره موبایل خود دقت کنید. زیرا این دو تنها امکان دسترسی ما به شما هستند و اگر صحیح وارد نشده باشند، در دریافت Voucher هتل با مشکل مواجه خواهید شد.

همچنین در نظر داشته باشید که اطلاعات وارد شده از سوی شما نهایتاً از طریق Voucher باید به هتل ارائه شود. لذا علاوه بر درج نام صحیح و منطبق با پاسپورت مواردی نظیر درخواست ویژه را نیز باید به انگلیسی وارد کنید. زیرا این درخواست بصورت اتوماتیک و مستقیم برای هتل ارسال خواهد شد.

پس از وارد کردن مشحصات مسافرین با کلیک بروی کلید ادامه به صفحه اطلاعات تماس و مشخصات کاربر و نحوه پرداخت وارد میشوید .

در این صفحه کاربر میبایست کلیه قسمتهای دارای ستاره ( الزامی ) را به زبان انگلیسی تکمیل و پس از آن نحوه پرداخت مبلغ رزرواسیون را انتخاب نماید .

نحوه پرداخت مبلغ رزرواسیون

1 : کارتهای عضو شتاب و پرداخت الکترونیک

با انتخاب این گزینه و انتخاب بانک صادر کننده کارت و همچنین انتخاب یکی از درگاه پرداخت الکترونیک به وب سایت بانک وارد می شوید. در صورت پرداخت موفق رزرو شما تایید می‌گردد. برای تکمیل خرید 10 دقیقه فرصت دارید، در غیراینصورت هیچ رزروی انجام نخواهد شد و سایت مسافرآنلاین مسئولیتی در قبال رزرو شما نخواهد داشت.

پس از تکمیل اطلاعات کارت بانکی مراحل پرداخت رزرواسیون را تکمیل میکنید و بلافاصله صفحه واچر هتل برای شما نمایان میگردد .

در صورتی که بنا به دلایلی رزرو شما انجام نشود، مبلغی که از طریق پرداخت الکترونیک پرداخت کرده‌اید، در همان لحظه به حساب شما برگردانده خواهد شد.

پرداخت الکترونیک از طریق تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب (نظیر بانک پاسارگاد ، سامان، ملی، تجارت، اقتصاد نوین، ملت، و …) که امکان پرداخت اینترنتی را فراهم کنند امکان پذیر است .

برای انجام پرداخت آنلاین احتیاج به رمز دوم برای کارت‌های بانکی است. در صورت تمایل می‌توانید این کار را از طریق خودپردازهای بانک خود نیز انجام دهید.

2 : پرداخت در آینده و ذخیره درخواست رزرو هتل

این گزینه رزرو شما را برای مراجعات بعدی فقط برای کاربران ثبت نام کرده جهت پرداخت با کارتهای عضو شتاب در زمان بعدی و یا پرداخت نقدی و یا کارت به کارت نگهداری می‌کند، ذخیره موقت فاقد اعتبار برای ارائه به هتل می‌باشد.

با انتخاب این گزینه، همزمان به شما آخرین مهلت پرداخت نمایش داده میگردد و رزرواسیون شما تکمیل میشود . در صورت عدم پرداخت مبلغ رزرواسیون تا قبل از مهلت تعین شده توسط سیستم، رزرواسیون مربوطه بطور اتوماتیک و توسط سیستم لغو و ابطال میگردد .

در قسمت انتها ، کاربر میبایست موافقت خود را با کلیه شرایط و ضوابط مندج در رزرواسیون و وبسایت سیاره توریستی تایید نماید و پس از آن با کلیک بروی کلید تکمیل مراحل رزرواسیون به صفحه بعد منتقل میگردد .

دریافت واچر

پس از بازگشت از صفحه پرداخت بانک و در صورت موفقیت در انجام پرداخت، رزرو شما به صورت خودکار تایید خواهد شد و می توانید اطلاعات آنرا مشاهده کنید. شما می‌توانید واچر رزرو خود را که به زبان انگلیسی می‌باشد از سایت دریافت نموده و چاپ نمایید.

توجه نمایید که مراحل رزرو هتل و دریافت واچر کاملا آنلاین بوده و نیاز به انتظار جهت تایید توسط آژانس و یا پیگیری رزرو از سوی شما کاربر گرامی ندارد.